Belleco Cosmetics

Professional cosmetics
Ošetrujúca a vyrovnávajúca technológia
Belleco Cosmetics je značka s veľkým potenciálom, ktorej sila spočíva v prírodných ingredienciách a proteínoch. Hair & Salon s´ zásobuje kadernícke a kozmetické salóny, ktoré sa zameriavajú na overenú kozmetiku a inovatívne metódy. Čo je našim cieľom? Vybudovať sieť prestížnych salónov, kde všetky ošetrenia – od farbenia, cez starostlivosť a ošetrovacie kúry až po styling, budú spĺňať najvyššie štandardy a fungovať s ohľadom na prírodné prostredie.

Belleco je značka známa svojimi ovocnými a vitamínovými kúrami na vlasy, vyrovnávaním vlasov pomocou proteínov a botoxom. Ide o špecializovaný, inovatívny rad kozmetiky, ktorý sa vyznačuje použitím organických zložiek prírodného pôvodu - hlavne citrónu a čučoriedok, ako aj kokosu a ananásu, ktoré majú silné regeneračné, hydratačné a vyhladzujúce vlastnosti. Značka sa odporúča najmä ľuďom, ktorí oceňujú prírodné riešenia.

Nanoplastia Nanovegan
V poslednej dobe si pribúda na popularite nanoplastia, organické vyrovnávanie vlasov pomocou proteínov. Receptúra kúry na báze kyselín a rastlinných extraktov vypĺňa defekty vo vlasoch, regeneruje poškodené väzby a zároveň robí vlasy elastickými. Navyše uzatvára vlasovú kutikulu a dodáva krásny prirodzený lesk. Ošetrenie sa vykonáva v profesionálnych kaderníckych salónoch distribuujúcich produkty Belleco Cosmetics.

Domáca starostlivosť
Značka Belleco Cosmetics vytvorila rad produktov na použitie v domácnosti, aby dlhšie udržali účinky vyrovnávania alebo botoxového ošetrenia v kaderníckom salóne. Homecare šampón a kondicionér sú vhodné pre všetky typy vlasov. Produkty zlepšujú textúru vlasov, dodávajú im lesk a hodvábnu jemnosť. Môžete si ho kúpiť v salónoch distribuujúcich kozmetiku Belleco Cosmetics alebo na našom e-shope.

© Copyright Hair & Salon s' s.r.o. 2022. All rights reserved.

Ochrana osobných údajov - Zásady používania Cookies

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram