O nás

Spoločnosť Hair & Salon s'
Profesionálna starostlivosť o váš kadernícky salón
Hlavný dôraz kladieme na osobný kontakt s klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nad rámec ich očakávaní.
Pri väčšine vysokokvalitných značiek v oblasti kaderníckeho odvetvia sme exkluzívny partneri. U nás si vyberiete len to najlepšie od najlepších. Presvedčte sa sami pri výbere našich značiek.
„Na začiatku vývoja bol cieľ vytvárať a budovať servis pre kadernícke salóny. Postupným vývojom a etablovaním na trhu sme sa prepracovali na spoločnosť, ktorá dáva hlavný dôraz na osobný kontakt s našimi klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nadrámec ich očakavaní.“

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletným zariadením kaderníckych a kozmetických salónov, zariadení pre manikúru a pedikúru a doplnkových zariadení pre wellnes centrá.

Dlhodobo spolupracujeme s výrobcami, ktorí dokážu pretlmočiť vaše predstavy do skutočného, želaného vzhľadu a prevedenia
pomocou širokej škály trendových a nadčasových línii, farebnej a materiálovej základne, z ktorej si dokáže vybrať aj najnáročnejší zákazník.

Realizujeme kompletné zariadenia z katalógovej ponuky, až po individuálnu výrobu nábytku podľa samostatných návrhov v širokej ponuke materiálov a prevedení. 

Samostatným odvetvím je distribúcia a prezentácia profesionálnej kozmetiky, kaderníckych pomôcok a doplnkového sortimentu renomovaných výrobcov pre salóny spojené s pravidelnými prezentáciami a školeniami pre našich klientov.

© Copyright Hair & Salon s' s.r.o. 2022. All rights reserved.

Ochrana osobných údajov - Zásady používania Cookies

crossmenu