Andopa

Andopa

Všetky kadernícke potreby na jednom mieste

V roku 2022 sme na základe rýchlo rozvíjajúcej sa doby internetu spustili internetový obchod pod značkou Andopa. Internetový obchod obsahuje kompletný sortiment, ktorý máme v ponuke. Aby sme zabezpečili profesionálnu starostlivosť o kadernícke salóny, vyberáme si len tie najlepšie značky. Náš sortiment rozdeľujeme do jednotlivých kategórií, medzi ktoré patri kadernícky nábytok, kozmetický nábytok, barber shop, elektro, kadernícke pomôcky a vlasová kozmetika.

Internetový obchod je rozdelený na dve skupiny predaja a to veľkoobchodný predaj (na registráciu s IČO) a maloobchodný predaj. Ako sa stať veľkoobchodným odberateľom sa dočítate v tomto článku.

Spustenie internetového obchodu bola reakcia na novodobý spôsob predaja, ktorý v mnohých odvetviach dehonestuje veľkoobchodný predaj a svojim spôsobom oberá kadernícke salóny o ich zisky. Našou víziou je poskytnúť čo najlepšie podmienky pre naše kadernícke salóny a preto naše značky Belleco Cosmetics a ASP Luxury Haircare kúpite kúpite vo zvýhodnenej cene v kaderníckom salóne. Naša sieť kaderníckych salónov ASP na mape.