News

Belleco Cosmetics už aj na Slovensku!

By AndrejT Comments (0) Brands

Belleco Cosmetics už aj na Slovensku!

S potešením vám oznamujeme, že sme sa stali výhradným distribútorom brazílskej značky Belleco Cosmetics pre slovenský a český trh. Čo vám spolu s touto novinkou na trhu prinesieme? 

Belleco Cosmetics – kozmetika v súlade s prírodou

Ako už iste viete, cieľom našej spoločnosti Hair & Salon s´ je vybudovať sieť prestížnych salónov, kde všetky ošetrenia – od farbenia, cez starostlivosť a ošetrujúce kúry až po styling – budú spĺňať najvyššie štandardy a fungovať s ohľadom na prírodné prostredie. V súlade s týmto cieľom zásobujeme kadernícke a kozmetické salóny, ktoré sa zameriavajú na overenú kozmetiku a inovatívne metódy. 

Práve značku Belleco Cosmetics považujeme v tejto súvislosti za značku s veľkým potenciálom, pretože práve jej hodnoty sú v súlade s našimi. Sila značky Belleco Cosmetics spočíva v použití prírodných ingrediencií a proteínov. Novinkou na trhu je rad kozmetiky s ovocnými a vitamínovými kúrami na vlasy a vyrovnávaním vlasov pomocou proteínov (tzv. nanoplastia) a botoxom.

Hoci produkty Belleco Cosmetics sa zameriavajú prioritne na profesionálne ošetrenie vlasov, sortiment značky dopĺňajú aj produkty na použitie v domácom prostredí. Homecare šampón a kondicionér si môžete kúpiť v salónoch distribujúcich kozmetiku Belleco Cosmetics alebo v našom e-shope Andopa.sk.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *